Відродження матч-рейсу в Україні

Українські перегонці непогано показали себе на міжнародній арені в цій дисципліні. Екіпаж командора Київського Гоночного Яхт-клубу Родіона Луки, в складі якого змагався олімпійський чемпіон Ігор Матвієнко, в 2014 році став переможцями престижної регати Budget Marine Match Race, вигравши дуелі у сильних екіпажів з Росії, Великобританії, США, Польщі, Франції, Карибських островів.

2.jpg

3.jpg

І ось в 2015 році Парусна Академія та Київський Гоночний Яхт-клуб спільно з традиційною регатою Кубок Вадима Гетьмана відроджують формат даних змагань у нас в країні. До речі, минулого року Кубок уже поводився у формі матч-рейсу в Чорногорії. Тепер це цікаве і видовищне дійство пройде в Києві.

Місцем проведення Кубка Гетьмана обрана акваторія Дніпра в районі моста Патона. Мабуть, ідеальне місце для зручності спостереження за регатою. До того ж, розібратися в перипетіях боротьби глядачам, не знайомим з цим видом перегонів, допоможуть коментатори - професійні яхтсмени, спеціально запрошені організаторами.

1.jpg

4.jpg

Суддівство здійснює бригада Невена Барана - міжнародного рефері який здійснював суддівство Кубка Америки. Невен проведе семінари для гонщиків і всіх бажаючих, де роз'яснить тонкощі і трактування правил.

Флот буде наданий Київським Гоночним Яхт-клубом. Це будуть спеціально підготовлені монотипи Platu25, які відмінно зарекомендували себе в подібних змаганнях.

Проведення цього кубка стане новою віхою в розвитку вітчизняного матч-рейсингу - динамічного і видовищного виду вітрильних перегонів.

Спробувати свої сили в матчевих гонках можна вже 9-10 травня 2015, подавши свою заявку на участь у Кубку Гетьмана на сайті регати: http://www.hetman-cup.org/#!how-to-join/c21dx

#Platu25 #КиевскийГоночныйЯхтклуб #РодионЛука #НевенБаран #ПаруснаяАкадемия #матчрейс #правиламатчрейса #КубокГетьмана #Днепр #Посмотретьрегату

Resent posts